Zwierzęta

Obrazy zwierzęta

Bliskość dzikości zwierząt

Niejednokrotnie słyszymy porównanie czyjejś osoby do postaci konkretnego zwierzęcia. Od zarania dziejów utożsamiamy się z nimi, podkreślając i wybierając te najważniejsze i charakterystyczne cechy, budzące podziw, spokój czy kompletne szaleństwo. Piękno świata zwierząt to z jednej strony coś, o czym wi...

Obrazy zwierzęta

Bliskość dzikości zwierząt

Niejednokrotnie słyszymy porównanie czyjejś osoby do postaci konkretnego zwierzęcia. Od zarania dziejów utożsamiamy się z nimi, podkreślając i wybierając te najważniejsze i charakterystyczne cechy, budzące podziw, spokój czy kompletne szaleństwo. Piękno świata zwierząt to z jednej strony coś, o czym wiele wiemy, ale z drugiej strony to nadal porywająca dzikość, która uwalnia w nas poczucie wolności, pozwala na znalezienie w sobie tego małego kawałka, dzięki któremu możemy - patrząc na swoje ulubione zwierzę - poczuć się dokładnie tak dzikim i nieskrępowanym jak ono. Realistyczne obrazy zwierzęta, z których wyłania się doskonała sylwetka, niepowtarzalna perfekcja i naturalność stają się chwilą oddania się przygodzie znanej tylko nam samym.

Zwierzęca inspiracja

Świat zwierząt jest tajemniczy i niebywale zachwycający, a jednocześnie trudny do uchwycenia w jednym momencie. Ich obrazy to urealnienie tego co najpiękniejsze. Nie ma w nich nudy i jednostajności, natomiast zawsze są inspirujące, dodające siły i radości. Przepiękne konie, wolne i kolorowe ptaki, pracowite pszczoły czy monumentalne słonie - nie ważne z jakim zwierzęciem się utożsamiamy, jego obraz będzie kluczem do naszych działań. Zawieszając go w swoim gabinecie możemy poczuć się jak lew, który panuje nad wszystkim, wzbudza respekt i doskonale wie jak poruszać się po zawiłościach codziennych realiów.

Wejść w świat przyrody

Perfekcyjnie wykonane obrazy, w połączeniu z bohaterskimi zwierzętami są ozdobą każdego pomieszczenia. Mogą zawisnąć zarówno w biurze, gabinecie, a także na ścianie sypialni. Wedle chińskiej tradycji każdy z nas ma w sobie jakiś mały pierwiastek zwierzęcia, a to oznacza, że posiadając tego rodzaju fotoobrazy mamy swojego wiernego przyjaciela, który sprawi, że zawsze będziemy czuli się wyjątkowo. W trudniejszych chwilach zaprosi nas do swojego świata i w jednym momencie znajdziemy się na pachnącej łące, w dzikiej puszczy lub w przestworzach z szeroko rozpostartymi skrzydłami.

Genialność i perfekcja

Nasze obrazy zwierzęta to tajemnicze wejście do królestwa wszystkich zwierząt. Nowoczesne wykonanie i bogata oferta zaspokoi nawet najwybredniejsze gusta, a poszukujący swoich ulubionych zwierząt w końcu będą mogli zapełnić swoje ściany ich idealnym obrazem, dopełniającym wnętrze i uwypuklającym charakter właściciela. Wykonane z najwyższą starannością, w oparciu o najnowsze technologie, przy zastosowaniu specjalistycznej linii pigmentów wywołują wyłącznie realistyczne skojarzenia. najwyższej jakości płótno w połączeniu z naturalną, drewnianą ramą oraz różnorodność wymiarów spełnią każde wymagania, a tym samym wspaniale odnajdą swoje miejsce w pomieszczeniach, bez względu na ich styl. Tych obrazów nie sposób nie pokochać, więc z całą pewnością staną się koronnym punktem każdego wnętrza, które zamieni się w bliskie naturze. Wiedząc jak bardzo są spersonalizowane oczekiwania naszych Klientów, obrazy zwierzęta zostały podzielone tematycznie, dzięki czemu wybór staje się nie tylko prosty, ale jest autentyczną przyjemnością w poszukiwaniach ściennego przyjaciela.

Więcej

Zwierzęta There are no products in this category.

Podkategorie

 • Koń

  Obrazy konie

  Ekspresja, ognistość i dostojność - konie

  Piękne oczy zapraszające do wspólnego czasu, zdające się mówić: zażyj wolności, wsiądź i pogalopuj na moim grzbiecie bez celu, do szczęścia, w którym odnajdziesz to, co składa się na najpiękniejsze obrazy - konie, ogniste, dostojne, w każdym calu doskonałe. Stanowią symbol gracji, odwagi i dobrze pojętej dumy, jest w nich dosłownie wszystko, dlatego tak chętnie chcemy się otaczać ich towarzystwem sięgając po obrazy konie. Konie to dzikość serca porywająca nawet najbardziej statecznych, pozwalając na odrobinę nieposkromionych myśli.

  Koń w wielu odsłonach

  Konie to bezspornie symbol całkowitej i nieskrępowanej wolności, siły oraz dostojeństwa. Uchwycenie ich perfekcji wymaga wprawnego oka i przede wszystkim miłości do tych zwierząt. One - same w sobie - stanowią sztukę, idealnie komponującą się z osobliwością każdego z nas. Ogniste ogiery, uwodzące klacze, dzikie stepowce i pędzące stada - w każdym z nich jest coś, co elektryzuje, wprawia w idealny nastrój, ale przede wszystkim dodaje siły pozwalając na dystans do codzienności. Z jednej strony ujmują wyważeniem każdego ruchu, w którym nie dopatrzymy się niezgrabności, ale z drugiej budzą podziw dynamiką postawy. Zdjęcia koni zawieszone w gabinetach, czy prywatnych mieszkaniach tworzą charakterystyczną i niebywale ciepłą aurę, do której chce się wracać. To magnetyzm tych zwierząt powoduje, że ich obecność poprawia nastrój.

  Galop w przestworzach

  Poczuj swobodny tętent końskich kopyt, usłysz ich dzikie rżenie i wybierz taki obraz, który przeniesie Cię na wymarzone stepy, odkrywając nieznane dotąd krainy. Konie obrazy to prawdziwe piękno ujęte w każdym ruchu, pełne realizmu i naturalnej kolorystyki. Obrazy wydają się żyć, czekać na odpowiedni moment, by wyruszyć w prywatną podróż jeźdźca i jego namalowanego przyjaciela. Niebywała ekspresja wydobywająca się z płótna, tak różna od każdej następnej trafia wprost do serca, przyozdabiając jednocześnie nie tylko ściany, ale całe wnętrze.

  Gracja w najlepszym ujęciu

  Tajemniczość połączona z perfekcjonizmem to gama obrazów jakie Państwu oferujemy. Zamykamy genialność koni w najlepszego rodzaju płótnie, pozwalając żyć każdemu obrazowi wedle życzenia nabywcy. Obrazy koni wykonane są z największą starannością, przy użyciu najnowszych technologii. Sięgnięcie po renomowane pigmenty pozwala na uzyskanie tak spektakularnego efektu, którym zachwyci się każdy, kto będzie miał okazję rozkoszować się przedstawionym widokiem. Idealne wykonanie spełni najbardziej wyszukane gusta, sprawiając nieocenioną przyjemność każdego dnia.

 • Kot

  Obrazy koty

  Kocia jegomość

  „Szare, bure lub pstrokate. Wszystkie koty za Pan Brat! (...) Po prostu koci świat” - głosi piosenka z bajki o dwóch zabawnych kotach, Bonifacym i Filemonie. Nie sposób ich nie pokochać, a tej miłości nie przenieść na swoją codzienność. Urzekają swoją wolnością i beztroską, sprawiając, że najzwyczajniejszy dzień staje się pełnym radości. Rozkoszne maluchy wesoło figlujące po mieszkaniu, z gracją i wrodzoną zgrabnością wdrapujące się dosłownie na wszystko potrafią zawojować serce nawet największych przeciwników. Nie ma wątpliwości, że kochamy zarówno te małe , jak i duże koty Obrazy, na których są prawdziwymi bohaterami nie bez powodu cieszą się niesłabnącą popularnością.

  Symbolika życia

  Ich dostojne wizerunki od wieków pojawiają się w malarstwie. Koty zawsze były towarzyszami ludzi, którzy cenią te zwierzęta za ich indywidualność i niebywałą zdolność ożywiania przestrzeni, wnoszenia do niej przytulności oraz ciepła. Warto zauważyć, że w starożytnym Egipcie miały czarodziejski wymiar zarezerwowany wyłącznie dla Krezusów. Ich symbolika ocierała się o władzę i wymiar erotyczny, a umieszczane w amuletach miały przynieść niesłabnące powodzenie. Chociaż od tamtych czasów minęły wieki, koci świat nadal jest nam bliski. Obrazy z kotami idealnie wkomponują się w każde wnętrze – zarówno będą akcentowały styl minimalistyczny, jak i stonowaną klasykę. Dzięki różnorodności portretów, staną się przyjaciółmi pokojów dziecięcych, gabinetów lekarskich oraz eleganckich biur. Absolutnie unikatowe, pełne żywiołowości i zabawnych ujęć każdorazowo wprowadzą optymizm i szczery uśmiech.

  Kocie znaki

  Kiedy cały świat szykuje się do snu, koty przeciągają się żywo, gotowe do rozpoczęcia swoich udanych łowów. Bezszelestne, niebywale zwinne i czujne potrafią wywołać dreszcz emocji. Ich przenikliwy wzrok jest uznawany przez wielu estetów za jeden z najpiękniejszych i porywających. Pełne niezależności, elegancji i rezerwy same w sobie tworzą cudowne obrazy Koty są szalenie wdzięcznymi modelami, którzy bynajmniej nie potrzebują instrukcji. Zachowują się jak prawdziwe gwiazdy, przyjmując dokładnie takie pozy, na jakie mają ochotę. Trzeba przyznać, że nie mają one złych ujęć, a wszystkie kocie obrazy niemalże natychmiast budzą w nas figlarne i dzikie skojarzenia. Pełne energetyzującego przekazu staną się kluczem całego wnętrza, punktem centralnym wysyłającym pozytywne wrażenia.

  Kocia perfekcja

  Nikt nie ma najmniejszych wątpliwości, że koty to zwierzęta szalenie wymagające, które nie tolerują ingerowania w ich przestrzeń i wolność. Nasze nie zostały zamknięte w żadnych ramach, pozostawiliśmy im swobodę w postaci zadrukowanych boków. Kocie portrety to kunszt wykonania na najwyższej jakości płótnie, przy użyciu pigmentów dających możliwość oddania realistycznego wyglądu naszych bohaterów. Doskonale wykonane, dedykowane wszystkim ceniącym sobie nieszablonowość, kocie spojrzenie, naturalną dzikość i słodkie pomruki.