Storczyk

Obraz storczyk

Nieposkromiona, wytworna dzikość

Starożytni Grecy dopatrywali się w orchideach zbawiennych mocy działających na męskość, a kobiety upajały się ich niepowtarzalnie piękną, słodką wonią. Kuszące w swojej formie intrygują swoją tajemniczością. Z jednej strony są na wyciągnięcie ręki, z drugiej wydają się być niedostępne i zakazane pr...

Obraz storczyk

Nieposkromiona, wytworna dzikość

Starożytni Grecy dopatrywali się w orchideach zbawiennych mocy działających na męskość, a kobiety upajały się ich niepowtarzalnie piękną, słodką wonią. Kuszące w swojej formie intrygują swoją tajemniczością. Z jednej strony są na wyciągnięcie ręki, z drugiej wydają się być niedostępne i zakazane przedstawiając tym samym swój nieszablonowy, egzotyczny obraz Storczyki urzekają egzotyką, czystością, skromnością i doskonałością. Są obiektem pożądania miłośników elegancji i naturalnego piękna. W swoim obrazie przedstawiają miłość i wdzięk, ale ponad wszystko stanowią o subtelnej osobowości tych, którzy po nie sięgają.

Ekskluzywność z duszą Łaknący przygód, dziki kwiat, który zrodził się na azjatyckich zboczach gór zaprasza do wspólnej przygody podczas której otwiera się przed nami ogród pełen znakomitości, delikatności i dobrodziejstwa. Bogata w swoich szatach słynących z niespotykanej kolorystyki wyznacza nowe trendy w aranżacji wnętrz. Jej miłośnicy z upodobaniem sięgną po jej obrazy Storczyki nadają wyjątkowego, ekskluzywnego klimatu wprowadzając jednocześnie spokój i harmonię, w której wszystkie myśli zdają się zwalniać, a dusza zaczyna grać przysłowiowe pierwsze skrzypce. Będąc motywem przewodnim doskonale pełnią rolę gospodarza, który z przyjaźnią podejmuje wszystkich gości. Salon, w którym zawiśnie obraz orchidei stanie się najmilszym i najbardziej gustownym miejscem, w którym każdy poczuje się niczym grecki bóg.

Barwne przesłanie

Balansujące pomiędzy niewinną bielą, a delikatnym różem, płatki subtelnie dodają szyku zarówno mieszkaniom jak i biurom. Energetyzujący i zabawny żółty nie tylko ożywi całą aranżację, ale przede wszystkim pozwoli na uwolnienie wszystkich frywolnych myśli, które dotychczas skryte mogą wpleść się w ramiona dzikiej orchidei. Z kolei niepowtarzalny fiolet będzie zapraszał do miłosnych uniesień i błogiego odpoczynku w domowych alkowach. Nie ma drugiego takiego kwiatu, który tak idealnie wkomponowywał się w każdy rodzaj wnętrz, jak storczyki Obrazy z nimi w roli głównej są kwintesencją gracji i wytworności. Cudowna tropikalność i wschodnie pochodzenie zachęcają do odpoczynku, dlatego też te obrazy mają tak istotne znaczenie we wszystkich salonach SPA.

Dzieło z Azji

Patrząc na obrazy ze storczykami trudno oderwać od nich wzrok, odnosząc wrażenie, że z każdą chwilą coraz bardziej przenosimy się w zupełnie inny, łagodniejszy i delikatniejszy świat. Umieszczone na płótnie Canvas oddają swoją urodę, emanując pozytywną energią wypełniają wszystkie przestrzenie. Skradzione naturze piękno oddajemy w Państwa ręce w postaci obrazów w różnych wymiarach i z zadrukowanymi bokami. Niebywale realistyczne stają się niekwestionowanym dziełem w Państwa domach, gabinetach czy biurach.

Więcej

Storczyk Jest 694 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 694 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 694 elementów