Stany Zjednoczone There are no products in this category.

Podkategorie

 • Nowy Jork

  Obrazy Nowy Jork

  Tam, gdzie marzenia są rzeczywistością

  Miasto, które nigdy nie śpi – Nowy York to marzenie wielu, doskonałe pod każdym względem, które od setek lat oczarowuje i przyciąga niczym magnez. Kiedy Frank Sinatra śpiewał słynne „New York New York” cały świat poznał kwintesencję miejsca, w którym wszystko się udaje. W żadnym innym zakątku na całej ziemi nie znajdzie się takiej energii i siły, splendoru i zapachu sukcesu, radości i blichtru. Niesamowita wieczorna panorama i znane wszystkim żółte taksówki zdają się być czytelnym zaproszeniem, za którym kryje się wielokulturowość, monumentalny Manhattan i strzelistość wspaniałych wieżowców.

  Spacer po Wall Street w New York

  Optymizm i nieprawdopodobna wiara we własny sukces, to właśnie są te rzeczy, które chcielibyśmy posiadać zawsze i wszędzie. Beztroski spacer po słynnym Wall Street, ot tak, w środku dnia? Czemu nie! Marzenie jest na wyciągnięcie ręki, możemy je realizować w dowolnym momencie przenikając naszą wyobraźnią w najsłynniejszy obraz New York kocha tabliczki wyznaczające drogę, dzięki czemu o wiele łatwiej obrać interesujący kierunek. Od kilku lat to miasto zdaje się królować w świecie obrazów jakie chętnie wybieramy. Posiadają to „coś”, co działa na nas jak eliksir na wszelkie smutki, szarość dnia i trudności. W każdym ujęciu jest niepowtarzalne, tak samo pozytywne i zaskakujące. Nadają styl wprowadzając nowoczesne spojrzenie, nie tylko przybliżają, ale pochłaniają bez reszty.

  Taksówkowa magia

  Mknąca ulicami, żółta taksówka to znak oczywisty, przypisany do Nowego Jorku, jak żaden inny pojazd. Dla widza staje się przepustką do innego wymiaru, umieszczona na ścianie zabiera w podróż każdego, kto ma na to ochotę. Budzący podziw most Washington`a zdaje się udowadniać, że można pokonać każde przeciwności i przejść przed największą przepaścią. Obrazy New York są dedykowane wszystkim ceniącym sobie oryginalność i wyjątkowość. Bycie indywidualistą jest zaszczytem wyróżniającym z tłumu szarości, a to miasto wraz z wszystkimi pejzażami zdaje się pasować perfekcyjnie do ludzi śmiało kroczących przez życie, nie bojących się wyzwań i nowych przedsięwzięć. Idealnie wypełnią wnętrza minimalistyczne nadając im konkretnego charakteru, są obowiązkowe w mieszkaniach miłośników USA, a korporacyjni managerowie czerpią z nich inspirację do działania.

  Doskonale wycelowane przesłanie

  Idea, jaką każdego dnia wysyła miasto aniołów, jest świetlistym promieniem odbijającym się o nasze obrazy New York. Zadrukowane boki stanowią o wielowymiarowości, a także wysokiej estetyce wykonania obrazów, które nie potrzebują żadnych ram – wszak tej metropolii nie sposób zamknąć w jakichkolwiek klamrach. Druk na płótnie, przy użyciu najwyższej jakości pigmentów zdaje się oddawać o wiele więcej niż mogłoby się wydawać – słychać szum ulic, gwar dzielnic... Realistyczne ujęcia w profesjonalnym wydaniu zaskoczą i zachwycą nie tracąc cennych wartości.