Róża

Róża obrazy na ścianę

Uczucia pomiędzy płatkami róż

Wielki pisarz, Antoine de Saint - Exupéry uczynił z niej pierwszą muzę, niosącą największe pokłady uczuć i ponadczasowe przesłanie, ujmując to w słowach: " Słodko jest nocą patrzeć w niebo, gdy kochasz RÓŻĘ, która znajduje się na jednej z gwiazd. Wówczas, wszystkie gwiazdy są ukwiecone". Owymi ...

Róża obrazy na ścianę

Uczucia pomiędzy płatkami róż

Wielki pisarz, Antoine de Saint - Exupéry uczynił z niej pierwszą muzę, niosącą największe pokłady uczuć i ponadczasowe przesłanie, ujmując to w słowach: " Słodko jest nocą patrzeć w niebo, gdy kochasz RÓŻĘ, która znajduje się na jednej z gwiazd. Wówczas, wszystkie gwiazdy są ukwiecone". Owymi gwiazdami mogą być nasze dni, codzienność, która nie zawsze zdaje się nam sprzyjać. Róże to piękno, które w swoich delikatnych płatkach skrywa ciepłe serce, czułe szepty, piękne wspomnienia - słowem wszystko to, co zamykamy w kufrze życiowych, bezcennych dobrodziejstw. Stworzone przez róże obrazy mogą stać się najbardziej osobliwą kryjówką w chwilach, gdy chcemy zaznać trochę bajkowej ciszy.

Subtelność róży

Nie ma lepszej oprawy dla tych wspaniałych kwiatów niż płótno, na którym wyglądają niezmiennie świeżo i czarująco. Wprawna ręka artysty sprawia, że przybierają różne formy ekspresji wywołując odpowiednie uczucia - zadumania, westchnienia, nostalgii lub radosnej energii. Ozdobione nimi ściany staną się niebem pełnym naszych gwiazd, na których róże będą znamienitym symbolem tego co każdy z nas skrywa na dnie serca. Perfekcja kształtu połączona z kolorem i odpowiednim tłem nadaje wnętrzom niepowtarzalny klimat, w którym każdy odnajdzie swoje miejsce.

Jej Królewska Mość - Róża

Jeden element, stający się istotą całego przekazu, będący jednocześnie obrazem nas samych, to przywilej jaki można dostrzec patrząc na obrazy róże, na których każda prezentuje zupełnie inną historię. Bogactwo różnorodności pozwoliło przygotować ofertę trafiającą w najbardziej wyszukane gusta, a rozmaitość formatów stworzenie własnej kompozycji zarówno w małych jak i dużych wnętrzach. Nasze róże zostały przedstawione na najwyższej jakości płótnie - wszak królowa wymaga najlepszej szaty. Doskonałość natury została w pełni zachowana i podkreślona poprzez perfekcyjne wykonanie, dzięki czemu będzie idealnie współgrała zarówno z klasyką, stylem modernistycznym, minimalistycznym oraz vintage.

Róża bez kompromisów

Jako osoby szukające piękna wiemy, że nie należy go poprawiać, ale wydobyć z niego dosłownie wszystko, by móc ożywić uśpione emocje. Patrząc na każdy obraz róża jest niepowtarzalną indywidualistką niecierpiącą kompromisów. Wiemy, że obrazy to główny element aranżacji, dlatego oferujemy wyłącznie najwyższą jakość - druk na wysokogatunkowym płótnie oraz naturalną, drewnianą ramę. Kupując nasze obrazy róże staną się częścią, sprawiającą, że pomieszczenia wypełnią się całą paletą kolorów i uczuć.

Więcej

Róża Jest 1421 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 1421 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 1421 elementów