Rośliny

Obrazy rośliny - Zatrzymaj się w pół drogi

Pędząc przez codzienność dnia, zdajemy się nie dostrzegać tego, co jest samo w sobie pięknem, którego nie jest w stanie stworzyć żaden geniusz ludzki. Cudowna natura otacza nas swoimi obrazami, darując nam każdego dnia swoją delikatność, odmienność, a przy tym i wytchnienie, w którym o wiele łatwiej jes...

Obrazy rośliny - Zatrzymaj się w pół drogi

Pędząc przez codzienność dnia, zdajemy się nie dostrzegać tego, co jest samo w sobie pięknem, którego nie jest w stanie stworzyć żaden geniusz ludzki. Cudowna natura otacza nas swoimi obrazami, darując nam każdego dnia swoją delikatność, odmienność, a przy tym i wytchnienie, w którym o wiele łatwiej jest odnaleźć samego siebie. Jedna maleńka chwila zapatrzenia pozwala zmienić swój świat w łagodniejszy, bardziej przyjazny, a przede wszystkim intymny, w którym nie ma miejsca na krzyk, złość i ten szalony wir, z którego niejednokrotnie mamy ochotę uciec. Cudownie nasycone swoimi naturalnymi barwami obrazy roślin zdają się być wrotami do świata, w którym stąpanie na boso po mokrej trawie staje się autentycznym luksusem dla zmysłów.

Twoje drzewo, Twój kwiat

W domu, w którym znajdujemy swój azyl, umieszczamy różnego rodzaju bibeloty, które są dla nas bezcenne, takie, które w naszych myślach malują tylko nam znane obrazy Rośliny są doskonałym towarzyszem każdego pomieszczenia, niezależnie od tego, czy jest to salon, sypialnia czy kuchnia. Są po prostu cichym, ale bardzo wysublimowanym towarzyszem dodającym odpowiedniego charakteru, wpisującym się w nasze marzenia, wspomnienia. Każdy ma swój ukochany kwiat, na którego widok do serca wpływają tylko pozytywne myśli.

Bank myśli i wspomnień - obrazy rośliny

Zakochani mają swoje drzewo i ławkę w parku, która zna ich pierwsze miłosne wyznania; noszą to wspomnienie w sobie pamiętając każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Obrazy z roślinami są swego rodzaju bankiem chwil, które chcielibyśmy zachować na zawsze. Przywoływane niezmiennie budują, zdają się wyciszać nawet najbardziej groźnie wyglądający sztorm. Doskonale znajdują się w każdego rodzaju stylizacjach. W przestrzeniach minimalistycznych są tchnieniem życia, w klasycznych uzupełnieniem całości, natomiast w biurach, gabinetach i poczekalniach zdają się umilać spędzany tam czas, personalizując miejsca naszymi wyobrażeniami.

Idealne zakochanie

Zapach, który raz dotyka naszych zmysłów, zostaje zapamiętany na zawsze, łącząc się w naszych wyobrażeniach z obrazami roślin. Milion odsłon tego, co stworzyła Natura, w swoim perfekcjonizmie zostało przedstawione na wytwornym płótnie Canvas. Zadbaliśmy, by pigmenty wiernie oddawały naturalne barwy i ich nasycenie. Bogata oferta sprawia, że obrazy roślin trafiają w najbardziej wyszukane gusta. Różnorodność rozmiarów, a także możliwość łączenia wielu elementów na dużych powierzchniach wspaniale wpisują się w indywidualne potrzeby naszych Klientów. Obrazy roślin są miłością na całe życie, ukojeniem, radością i szczyptą beztroski, która z jednej strony zdobi i bawi, z drugiej dodaje sił, pozwalając złapać dystans do codzienności.

Więcej

Rośliny There are no products in this category.

Podkategorie