Owoce

Obrazy owoce

Owocowe, ścienne szaleństwo

Smakowity, pełen pozytywnych myśli spacer po własnym sadzie, w którym truskawki same wpadają do rąk, a dorodne warzywa aż proszą się o skosztowanie... Taki sen jest autentycznym pragnieniem swobody, wolności i błogiego lenistwa, podczas którego jedyną rzeczą, jaka przerywa ciszę, jest bzyczenie wesoło fig...

Obrazy owoce

Owocowe, ścienne szaleństwo

Smakowity, pełen pozytywnych myśli spacer po własnym sadzie, w którym truskawki same wpadają do rąk, a dorodne warzywa aż proszą się o skosztowanie... Taki sen jest autentycznym pragnieniem swobody, wolności i błogiego lenistwa, podczas którego jedyną rzeczą, jaka przerywa ciszę, jest bzyczenie wesoło figlującej w pąkach kwiatów pszczoły. Słodkie, bądź orzeźwiająco cierpkie, pełne soków i zapachów świeżości, a ponad wszystko kuszące – to właśnie siła, jaką kryją w sobie owoce Obrazy z ich głównym udziałem wprowadzają harmonię i ogrodową radość, jakiej na próżno szukać w wielkomiejskim zgiełku.

Owocowy zawrót głowy

Ulubione owoce mają dosłownie wszystko, co kojarzy się z przyjemnością, odpoczynkiem, zdrowym stylem życia i szczyptą namiętności. W zależności od tego, jak sami chcemy je przedstawiać, taką przybierają dla nas kreację, stając się frywolnymi kolorami, bądź cichym towarzyszem upojnych randek czy szalonych imprez. I właśnie w tak barwny sposób przedstawiają się na wyszukanych i nieszablonowych portretach, które zaskakują swoją świeżością i indywidualizmem. Bogata paleta barw, nasyconych, ciepłych, ale przede wszystkim realistycznych, zaskoczy nawet najbardziej krytycznych znawców sztuki. Od dzisiaj potocznie zwana martwa natura ożyje, perfekcyjnie przyozdabiając ściany. Wprowadzi bardzo optymistyczny nastrój, słodycz i świeżość, w której już nigdy nie zabraknie powiewu delikatnego wiatru.

Słodki czy kwaśny?

Ile osób, tyle ulubionych owoców. W naszej palecie znajdują się te najbardziej pożądane, które wprost tryskają energią i perfekcyjnie spełniają swoje zadanie w każdym pomieszczeniu. Dopełnieniem wnętrza, w którym brakuje odrobiny szaleństwa będzie właśnie taki obraz Owoce genialnie poprawią ogólną stylistykę, zapraszając do zabawy kolorami. Soczysta truskawka słodko obudzi nas w przytulnej sypialni, a cierpka, acz orzeźwiająca limonka będzie idealną towarzyszką domowego barku. Dla miłośników wszystkiego po trochu wdzięcznie prezentują się różne owoce i warzywa, które swoim blaskiem rozświetlają całe pomieszczenie i są wizualną dawką dobrych witamin pobudzających do życia. Intensywne i autentyczne kolory wylewają się z obrazów oplatając wszystkich swoim nietuzinkowym szaleństwem.

Owoc na każde podniebienie

Cierpki czy uroczo słodki? Frywolny czy zdecydowany? A może nieco tajemniczy i nieszablonowy obraz, na którym całą powierzchnię zajmuje jeden wycinek wybranego owocu? Wszystko to mają nasze obrazy Owoce prezentują się w różnych odsłonach, dzięki czemu każdorazowo pozwalają na osiągnięcie spektakularnego efektu dekoracyjnego. Najwyższa jakość płótna Canvas, nowoczesna technologia wykonania, zadrukowane boki i różne rozmiary to atuty dopełniające dzieło owocowych obrazów, po które warto sięgnąć nie tylko podczas aranżacji kuchni.

Więcej

Owoce There are no products in this category.