Obrazy na ścianę - Motywy

GALERIA DOSTĘPNYCH WZORÓW

WYBIERZ WZÓR I KLIKNIJ

Przyozdabianie swojej przestrzeni życiowej jest czymś naturalnym w niemal każdej kulturze. Z pewnością lubisz, gdy Twój dom nabiera indywidualnego charakteru i w pewien sposób odzwierciedla Ciebie. Z tego powodu obrazy na ścianę cieszą się niemalejącą popularnością od setek lat. W końcu nic prostszego niż powiesić w kilka minut płótno i zaznaczyć w ten sposób swoją obecność. Choć zmieniają się trendy, style i technologie to obrazy trwają i trwać będą. Dlatego nasz sklep oferuje sprawdzone płótna połączone z nowoczesną technologią druku, co zapewnia wysoką wytrzymałość i piękne kolory. Zobacz je wszystkie!

Obrazy na ścianę w różnych formach

Technologia druku pozwala nam też umieszczać grafiki na płótnach o dowolnych rozmiarach i proporcjach. W ten sposób możesz łatwo dopasować obraz do wielkości i zabudowy pomieszczenia. W końcu w dużym, pustym pokoju mały kwadrat będzie wyglądać nieproporcjonalnie. I odwrotnie, jeśli ściana jest zastawiona szafami i półkami, to duże obrazy na ścianę mogą optycznie zmniejszyć pomieszczenie i sprawić, że będzie wyglądać przytłaczająco. Kluczem jest wyczucie proporcji i umiar.

Ciekawą opcją, która ostatnio cieszy się ogromnym powodzeniem, są obrazy dzielone, tryptyki. Jedna grafika rozbita jest na kilka płócien. W ten sposób można rozłożyć obraz na dużej powierzchni, a dzięki pustym przestrzeniom między płótnami jest on optycznie dużo lżejszy niż w wypadku bardzo dużych ozdób. Co więcej, płótna nie muszą być tej samej wielkości, możemy więc grać też kształtami i ich ułożeniem względem siebie. W końcu kto powiedział, że obraz musi być prostokątny?

Klasyczne obrazy ścienne

Jaki temat wybrać? Sporą część naszego asortymentu stanowią sprawdzone rozwiązania. Pejzaże czy portrety to motywy, które nigdy się nie nudzą. Zarówno reprodukcje dzieł malowanych, jak i zdjęcia bez problemu dopasujesz do niemal każdego wnętrza. Pejzaże szczególnie dobrze sprawdzają się w małych mieszkaniach, gdzie dodają głębi i przestrzeni. Evergreenem są też obrazy na ścianę związane z przyrodą. Martwa natura to nadal wspaniały sposób na uspokojenie atmosfery, a kreatywność fotografów nie zna granic – ostatnio absolutnym hitem są obrazy z kawą. To samo dotyczy zwierząt – podziwiamy ich piękno i przystosowanie do otoczenia, z którym żyją w równowadze. No chyba że chodzi o kocięta i szczeniaki, one są zwyczajnie słodkie!

Bardzo polecamy też mapy. Motyw podróży rozpala wyobraźnię i sprawdzi się zarówno w pokoju dziecięcym, jak i gabinecie. Ciekawą opcją są też obrazy feng shui. Ta tradycyjna tematyka nie jest jeszcze wyczerpana i w naszym sklepie oprócz tradycyjnych, znajdziesz też zupełnie nowe interpretacje, które z pewnością Cię zaskoczą. A skoro jesteśmy przy mniej konserwatywnym podejściu, to czas pójść krok dalej.