Marilyn Monroe

Obrazy Marilyn Monroe

Kochając Marilyn Monroe

Przez lata szokowała, inspirowała kobiety i rozkochiwała w sobie miliony mężczyzn na całym świecie. W ostatnim swoim wywiadzie Marilyn Monroe powiedziała: „Kocham wiatr, uwielbiam jak mnie dotyka”. Po jej śmierci, sama stała się owym wiatrem dotykającym kwintesencji kobiecości, delikatności i różnoro...

Obrazy Marilyn Monroe

Kochając Marilyn Monroe

Przez lata szokowała, inspirowała kobiety i rozkochiwała w sobie miliony mężczyzn na całym świecie. W ostatnim swoim wywiadzie Marilyn Monroe powiedziała: „Kocham wiatr, uwielbiam jak mnie dotyka”. Po jej śmierci, sama stała się owym wiatrem dotykającym kwintesencji kobiecości, delikatności i różnorodności, który niezmiennie jest obecny w naszych głowach. Obrazy Marilyn Monroe to bardzo charakterystyczna wymowa zdradzająca pasję i duszę ich właściciela.

Delikatność magicznego spojrzenia

Miłośnicy jednej z największych ikon wielkiego świata dostrzegają w niej siłę i optymizm. Nic więc dziwnego, że jej sława nie słabnie mimo upływu lat, a wręcz przeciwnie, styl Marilyn jest jednym z najbardziej wysublimowanych. Pełne ekspresji i tajemniczości spojrzenie uchwycone w rozlicznych fotografiach przekazują przesłanie do życia pełnego optymizmu, wariactwa i czerpania radości z samego siebie. Obrazy Marilyn Monroe stają się najjaśniejszą gwiazdą, która całkowicie odmienia każde wnętrze, które automatycznie wypełnia się magią i alabastrowym głosem. Ich perfekcja pobudza do działania, rozbawia i zmienia szary dzień w prawdziwie tęczową fetę.

Królowa jest jedna

Urocza, zdecydowana, a zarazem wymagająca i kapryśna – wybierając obrazy Marilyn Monroe, każdy może wykreować sobie swój indywidualny dialog z gwiazdą. Jej portret będzie koronnym punktem mieszkań w stylu vintage, minimalistycznych, romantycznych i nowoczesnych. Wspaniale dopełni klubowe loże i restauracyjne ściany. Bogactwo osobowości aktorki trafia w najbardziej wysublimowane gusta i idealnie komponuje się zarówno w małych jak i dużych pomieszczeniach. Realistycznie przedstawiona Marylin zdaje się ożywać przy każdym, nawet ukradkowym spojrzeniu. Stanie się wizytówką działającą jak magnez. Królowa prezentuje się na najwyższej jakości płótnie, które doskonale pokazuje jej atuty, za które tak bardzo jest ceniona.

Bezbłędny przekaz stylu

Obrazy Marilyn Monroe są kwintesencją najlepszej jakości stylu i artystycznego smaku. Doskonale wiemy, że największa ikona lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku, sama w sobie jest wymagającym ideałem. Prezentujemy Państwu kolekcję najpiękniejszych obrazów na płótnie aktorki, wykonanych według nowoczesnych technik, przy wykorzystaniu najnowszej generacji pigmentów. Zadrukowane boki dodają uroku, stając się niekonwencjonalnym elementem dekoracyjnym. Autentyczny i oryginalny przekaz, w odpowiednim nasyceniu barw zaskoczy każdego swoim konkretnym przekazem, który urzeka i czaruje o każdej porze dnia i nocy.

Więcej

Marilyn Monroe There are no products in this category.