Londyn

Obrazy Londyn

Londyński spokój spowity mgłą

Niebywale intrygujący, kuszący i tętniący życiem Londyn stał się nie tylko miejscem, w którym chcielibyśmy się znaleźć, ale także elementem dekoracji, która wspaniale wprowadzi mieszkańców w ten niecodzienny dla nas klimat. Angielska etykieta, młodzieńcza swoboda, radosny gwar w towarzystwie królowej t...

Obrazy Londyn

Londyński spokój spowity mgłą

Niebywale intrygujący, kuszący i tętniący życiem Londyn stał się nie tylko miejscem, w którym chcielibyśmy się znaleźć, ale także elementem dekoracji, która wspaniale wprowadzi mieszkańców w ten niecodzienny dla nas klimat. Angielska etykieta, młodzieńcza swoboda, radosny gwar w towarzystwie królowej to niebywała mieszanka, którą widać na każdym miejscu tej wyspiarskiej stolicy. Przez wielu Londyn nazywany jest siódmym niebem, które urzeka najpiękniejszymi zachodami słońca i malowniczą , poranną mgłą, w której chcemy się po prostu zatracić.

Melancholia pełna przygód

Tak jak niezwykłe jest to miasto, tak zaskakujące są tamtejsze obrazy Londyn to architektoniczne bogactwo, z którego wyłania się lekkość ducha i pozytywne spojrzenie na świat. Wesoła, czerwona budka telefoniczna stała się niekwestionowanym symbolem, a zarazem aranżacyjnym hitem. Oczyma wyobraźni możemy rozgościć się w jej wnętrzu i uciąć sobie rozmowę całkowicie niekontrolowaną z kimkolwiek mamy ochotę. Możemy wyjść o poranku i skakać z kałuży do kałuży, chlapiąc się przy tym jak dzieci i dotrzeć pod Big Ben`a skrupulatnie odmierzającego czas i angielskim zwyczajem, o godzinie piętnastej umówić się pod jego obrazem na słynną już herbatkę z bliskimi.

Kuszący czar londyńskiego klimatu

Zapierające dech w piersiach widoki tworzą niezapomniany obraz Londyn zaprasza do wycieczki, podczas której każdy może stać się mieszkańcem słynnego Pałacu Westminsterskiego, bądź też wdrapać się na sam szczyt Londyn Eye. Oprawa tego miasta to idealny element aranżacji wnętrz tak minimalistycznych, jak i nowoczesnych. Dzięki swojej różnorodności pozwala na stworzenie prawdziwie stylizowanego mieszkania, w którym w mgnieniu oka przeniesiemy się w ulubione i niejednokrotnie znane nam miejsce. Bogata kolorystyka i różnorodność tematyki daje wiele możliwości dla każdego, kto kocha Londyn Obrazy są nie tylko zaproszeniem, ale przede wszystkim wyraźnym akcentem dzięki któremu całość nabiera angielskiego, swobodnego wyrazu.

Mgła pełna uroku

Czar, który otacza to miasto zawiera się w naszej kolekcji, która zawiera w sobie same perełki namalowane w perfekcyjny sposób. Doskonałe barwy oddają nie tylko sam wizerunek przedstawianego elementu, ale zawierają w sobie tętno Londynu. Po królewsku umieściliśmy najbardziej urokliwe miejsca stolicy Anglii na prestiżowym płótnie, malując nowoczesnymi pigmentami. Zadrukowane ramy zdają się być niczym uchylone drzwi do świata, w którym wszystko - choć za mgłą - wydaje się barwniejsze i łatwiejsze. Sięgając po londyńskie obrazy , tworzymy nowe wnętrza, w których pośpiech zostaje zastąpiony spokojem.

Więcej

Londyn There are no products in this category.