Lawenda

Obrazy Lawenda

Lawendowa miłość i spokój

Fioletowo - błękitne morze, pełne nostalgii, zapachu i ukojenia rozpościera w naszych sercach przemiłe wspomnienia, koi pędzącą codzienność i pobudza marzenia. Nie sposób się w niej nie zatracić, by pośród jej łanów odnaleźć prawdziwe swoje oblicze i nie wstydząc się własnych pragnień, dać się ponieść na ...

Obrazy Lawenda

Lawendowa miłość i spokój

Fioletowo - błękitne morze, pełne nostalgii, zapachu i ukojenia rozpościera w naszych sercach przemiłe wspomnienia, koi pędzącą codzienność i pobudza marzenia. Nie sposób się w niej nie zatracić, by pośród jej łanów odnaleźć prawdziwe swoje oblicze i nie wstydząc się własnych pragnień, dać się ponieść na jej uroczych, małych płatkach. Obrazy Lawenda to spojrzenie na magiczną roślinę, która jest jednocześnie dzika i swojska - swobodnie i z gracją poruszana przez podmuchy wiatru zmienia to co negatywne w same pozytywy.

Prowansalska bajka

W blasku prowansalskiego słońca, lawenda od wieków zachwyca swoją odmiennością. O różnych porach skrzy się na oczach zachwyconych widzów przyjmując to błękitną to różową poświatę. Oczarowuje swoich miłośników budząc i mamiąc zmysły, by na nowo zaczęli cieszyć się życiem i odnajdywali szczęście w małych sprawach. Soczystość barw urzeka i na stałe zapisuje się w umysłach jako jeden z najpiękniejszych widoków. Wprawione do życia przez naturę, nie tracą go także na płótnie. Przeciwnie, dzięki niemu stają się wytwornością i elegancją pasującą do awangardy, stonowanej klasyki i kochającego prostotę minimalizmu. Nieszablonowe i jedyne w swoim rodzaju obrazy z lawendą są nutą dla całego wnętrza, decydującym o stylu elementem.

Dzikość pełna optymizmu

Strzeliste i surowe pasma górskie, przeplatane soczystym fioletem, bezkresne pola, czy małe, gustowne bukiety – wszystkie stanowią niepowtarzalny i delikatny, choć jednocześnie zdecydowany Obraz Lawenda, roślina staje się w nich główną bohaterką, uwielbianą i kochaną. Znana ze swoich czarodziejskich mocy wyciszających i relaksacyjnych spogląda na widza wprost z płótna, tak samo soczysta, świeża i nieposkromiona. Przenika umysł, staje się elegancją samą w sobie. Trafia w rozmaite gusta, doceniają ją romantycy, ekscentrycy i indywidualiści. Kochają ją salony, nastrojowe sypialnie, przepełnione zapachem kuchnie i profesjonalne gabinety oraz biura. Wprowadzają dobrą aurę i prowansalski klimat, który nie tylko jest trendy, ale przede wszystkim jest znany ze swojej sielskości i bajkowego wyrazu.

Realistyczny podmuch i blask

Wiemy, jak ważny jest kolor i przekaz, który wysyła nam jej widok. Obraz Lawenda w swojej prostocie i nieposkromieniu jest jednocześnie kwiatem wymagającym. Tą niecodzienność odnajdziecie Państwo na naszych obrazach, w których realistyczne barwy uzyskaliśmy dzięki najwyższej jakości pigmentom, które idealnie współgrają z wysokiej klasy płótnem. Całość prezentuje się tak, jakby każdy z obrazów został ręcznie namalowany przez wyśmienitego malarza.

Więcej

Lawenda Jest 261 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 261 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 261 elementów