Kot

Obrazy koty

Kocia jegomość

„Szare, bure lub pstrokate. Wszystkie koty za Pan Brat! (...) Po prostu koci świat” - głosi piosenka z bajki o dwóch zabawnych kotach, Bonifacym i Filemonie. Nie sposób ich nie pokochać, a tej miłości nie przenieść na swoją codzienność. Urzekają swoją wolnością i beztroską, sprawiając, że najzwyczajniejszy dzień staje ...

Obrazy koty

Kocia jegomość

„Szare, bure lub pstrokate. Wszystkie koty za Pan Brat! (...) Po prostu koci świat” - głosi piosenka z bajki o dwóch zabawnych kotach, Bonifacym i Filemonie. Nie sposób ich nie pokochać, a tej miłości nie przenieść na swoją codzienność. Urzekają swoją wolnością i beztroską, sprawiając, że najzwyczajniejszy dzień staje się pełnym radości. Rozkoszne maluchy wesoło figlujące po mieszkaniu, z gracją i wrodzoną zgrabnością wdrapujące się dosłownie na wszystko potrafią zawojować serce nawet największych przeciwników. Nie ma wątpliwości, że kochamy zarówno te małe , jak i duże koty Obrazy, na których są prawdziwymi bohaterami nie bez powodu cieszą się niesłabnącą popularnością.

Symbolika życia

Ich dostojne wizerunki od wieków pojawiają się w malarstwie. Koty zawsze były towarzyszami ludzi, którzy cenią te zwierzęta za ich indywidualność i niebywałą zdolność ożywiania przestrzeni, wnoszenia do niej przytulności oraz ciepła. Warto zauważyć, że w starożytnym Egipcie miały czarodziejski wymiar zarezerwowany wyłącznie dla Krezusów. Ich symbolika ocierała się o władzę i wymiar erotyczny, a umieszczane w amuletach miały przynieść niesłabnące powodzenie. Chociaż od tamtych czasów minęły wieki, koci świat nadal jest nam bliski. Obrazy z kotami idealnie wkomponują się w każde wnętrze – zarówno będą akcentowały styl minimalistyczny, jak i stonowaną klasykę. Dzięki różnorodności portretów, staną się przyjaciółmi pokojów dziecięcych, gabinetów lekarskich oraz eleganckich biur. Absolutnie unikatowe, pełne żywiołowości i zabawnych ujęć każdorazowo wprowadzą optymizm i szczery uśmiech.

Kocie znaki

Kiedy cały świat szykuje się do snu, koty przeciągają się żywo, gotowe do rozpoczęcia swoich udanych łowów. Bezszelestne, niebywale zwinne i czujne potrafią wywołać dreszcz emocji. Ich przenikliwy wzrok jest uznawany przez wielu estetów za jeden z najpiękniejszych i porywających. Pełne niezależności, elegancji i rezerwy same w sobie tworzą cudowne obrazy Koty są szalenie wdzięcznymi modelami, którzy bynajmniej nie potrzebują instrukcji. Zachowują się jak prawdziwe gwiazdy, przyjmując dokładnie takie pozy, na jakie mają ochotę. Trzeba przyznać, że nie mają one złych ujęć, a wszystkie kocie obrazy niemalże natychmiast budzą w nas figlarne i dzikie skojarzenia. Pełne energetyzującego przekazu staną się kluczem całego wnętrza, punktem centralnym wysyłającym pozytywne wrażenia.

Kocia perfekcja

Nikt nie ma najmniejszych wątpliwości, że koty to zwierzęta szalenie wymagające, które nie tolerują ingerowania w ich przestrzeń i wolność. Nasze nie zostały zamknięte w żadnych ramach, pozostawiliśmy im swobodę w postaci zadrukowanych boków. Kocie portrety to kunszt wykonania na najwyższej jakości płótnie, przy użyciu pigmentów dających możliwość oddania realistycznego wyglądu naszych bohaterów. Doskonale wykonane, dedykowane wszystkim ceniącym sobie nieszablonowość, kocie spojrzenie, naturalną dzikość i słodkie pomruki.

Więcej

Kot There are no products in this category.