Kawa

Obrazy kawa

Podróż z filiżanką kawy

Jedwabiście kremowa pianka kusi, by zanurzyć w niej swoje myśli, zdecydowana głębia aromatu pobudza, jednocześnie zapraszając, by delektować się życiem, każdą jego chwilą … Towarzyszka każdego poranka rozpoczynającego bieg dnia i popołudniowego relaksu, niezastąpiona i ukochana kawa Obrazy, na których jest prz...

Obrazy kawa

Podróż z filiżanką kawy

Jedwabiście kremowa pianka kusi, by zanurzyć w niej swoje myśli, zdecydowana głębia aromatu pobudza, jednocześnie zapraszając, by delektować się życiem, każdą jego chwilą … Towarzyszka każdego poranka rozpoczynającego bieg dnia i popołudniowego relaksu, niezastąpiona i ukochana kawa Obrazy, na których jest przedstawiona są fuzja nieskrępowanych myśli, przypominających o tym, że każdy moment powinien mieć smak, uwodzicielsko bawić się naszymi myślami i dawać nam dokładnie to, czego w danym momencie potrzebujemy.

Jedno ziarno, wiele twarzy

W małym, całkowicie niepozornym ziarenku tkwi nie tylko siła, ale i pewnego rodzaju przewrotność. Może ono być mocnym uderzeniem energetycznym, bądź nostalgicznym wspomnieniem, delikatnym obłokiem i romansem ze spienionym mlekiem. Każdy ma swoje skojarzenia, które odpowiadają dokładnie tym nastrojom, które grają nam w naszej duszy. Obrazy z kawą są szalenie wymownymi, pełnymi aromatycznej przestrzeni opowieściami, dla których to my sami piszemy historie. Głęboki brąz, bądź złamana bielą ciepła toń, zdaje się oplatać zmysły zachęcając, by każda chwila była celebracją. Kompozycje ziaren rozsypanych w całkowitym nieładzie, wprowadzają swego rodzaju szaleństwo myśli wypełniających pomieszczenie.

Bukiet smaków

Nie ma miejsca, w którym kawa byłaby nie na miejscu. Oczywiście, pierwszym skojarzeniem dla wielu będzie kuchnia, jadalnia czy kawiarnia, ale równie dobrze, a przy tym nieszablonowo będzie prezentowała się na głównej ścianie salonu. Są to bardzo wyszukane i bogate w swoim nasyceniu obrazy Kawa prezentuje się na nich niczym bukiet, łagodny bądź zdecydowany – z pewnością indywidualny. Gorący klimat w jakich dojrzewają owoce kawowca automatycznie przenosi się do wnętrza, wypełniając je optymizmem i szczypta egzotyki. Wspaniale koresponduje ze stylem kolonialnym, minimalistycznym i nowoczesnym, ale nie można odmówić jej gracji w zestawieniu z tradycjonalizmem.

Serce zmysłów

Intensywne i realistyczne barwy wraz z zadrukowanymi bokami stwarzają wrażenie przestrzenności. Różnorodność kompozycji, w których kawa romansuje z przyprawami, kolumbijskim workiem bądź jest ukryta w gustownym i ekskluzywnym młynku pozwala każdemu wybrać swój jedyny, idealny obraz Kawa to perfekcyjna modelka, trafnie opisująca emocje, stająca się dla nich sercem, w którym nabierają temperamentu. Nasze obrazy z kawą zostały stworzone z myślą o najbardziej wysublimowanych gustach i o smakoszach tego czarnego napoju. Kilkadziesiąt jego portretów zostało przedstawionych na płótnie Canvas przy użyciu najwyższej jakości pigmentów, dzięki którym kolor jest tak bardzo rzeczywisty.

Więcej

Kawa There are no products in this category.