kolory.jpg

Do produkcji obrazów stosujemy solidne płótno canvas przeznaczone do druków fotograficznych oraz wysokiej jakości tusze, ekologiczne i bezwonne, pozwalające na uzyskanie intensywnych i żywych barw. Dzięki temu obrazy wyglądają bardzo realistycznie.

Druk ekosolwentowy

Druk ekosolwentowy jest trwały, ma żywe i dobrze nasycone kolory, które znakomicie zakrywają płótno. Powierzchnia jest błyszcząca. Wydruk jest w dużej mierze odporny na warunki atmosferyczne, promienie słoneczne. Obrazy przeznaczone są do powieszania wewnątrz pomieszczeń, odradzamy raczej wieszanie druków na zewnątrz. Obrazy wykonane drukiem ekosolwentowym należy czyścić delikatnie, wilgotną ściereczką.

Druk pigmentowy

Druk pigmentowy ma głębokie, nasycone barwy, jednak jest delikatny i należy się obchodzić z nim ostrożnie, w szczególności z ciemnymi kolorami. W porównaniu z drukiem ekosolwentowym druk pigmentowy należy raczej do matowych. Przeznaczony jest do wieszania wewnątrz pomieszczeń. Obrazy należy czyścić bardzo delikatnie, zwilżoną ściereczką, unikać tarcia.

Gramatura płótna

Płótno do druku pigmentowego: 200 g/m2

Płótno do druku ekosolwentowego: 280 g/m2

Wymiary ramek

Ramka MDF: szerokość listwy 3,4 cm, grubość 1,7 cm

Ramka sosnowa: szerokość listwy 3,1 cm, grubość 1,1 cm

boki.jpg

Zadrukowane boki

Płótno z nadrukiem jest mocowane do ramy tak, aby nadruk był również widoczny na bokach i stanowił kontynuację motywu obrazu. Takie wykonanie sprawia, że obraz nie wymaga dodatkowej oprawy, a obrazy składające się z wielu elementów tworzą jedną całość.

gotowy.jpg

Wszystkie akcesoria w komplecie

W komplecie z obrazem otrzymają Państwo, za darmo, wszystkie niezbędne akcesoria montażowe - zawieszki, kołki itp.