Drzewo

Obrazy drzewo - zdjęcia na płótnie

Genialność drzew

Bliskie naszemu sercu, towarzyszą nam od zawsze wzbudzając respekt i podziw, a jednocześnie budząc same dobre myśli – drzewa. Ich symbolika jest znacząca, korzenie czerpiące życiodajną wodę i korony sięgające nieba, niestrudzone w wzrastaniu i szalenie trwałe. Tworzą swoistą historię, niejednok...

Obrazy drzewo - zdjęcia na płótnie

Genialność drzew

Bliskie naszemu sercu, towarzyszą nam od zawsze wzbudzając respekt i podziw, a jednocześnie budząc same dobre myśli – drzewa. Ich symbolika jest znacząca, korzenie czerpiące życiodajną wodę i korony sięgające nieba, niestrudzone w wzrastaniu i szalenie trwałe. Tworzą swoistą historię, niejednokrotnie są cichymi świadkami naszych pierwszych miłości, powiernikami trudności i przyjaciółmi przynoszącymi błogie ukojenie i schronienie. Wiecznotrwałe, rodzące się nieustannie od nowa zdają się wpisywać w osobiste życie, malując wspólnie z nami najbardziej osobliwe obrazy Drzewo – bez względu na gatunek – jest jednym z tych dzieł natury, które trwa niezależnie od pory roku, obdarzając nas dobrym samopoczuciem. Jest magią, która powinna znaleźć miejsce w każdym domu.

Najbliżej natury

Szukając życzliwości w tym rozpędzonym świecie najpewniej znajdziemy ją w brzozie. Przytulając się do niej oddajemy jej wszystko to, co złe i przyjmujemy wyłącznie najlepsze myśli. Ta matka lasu ma w sobie pewną lekkość i przytulność, idealnie pełniącą rolę domowego azylu, w którym można zatracić swoje niepowodzenia i poszukać rady. Doskonałość, łagodność i sprawiedliwość to jej najlepszy obraz Drzewo, które będzie dobrą przeciwwagą – ojcem – jest oczywiście dąb. Jest synonimem stabilności, trwałości, pewności i bezpieczeństwa. Patrząc na niego nie sposób nie zauważyć, że buduje przed nami obraz siły, sławy i szlachetności. Wybierając swój własny obraz drzewa możemy być pewni, że w tym samym momencie wprowadzimy do wnętrza istotną odrobinę naturalnego spokoju, który każdego dnia będzie naszą ostoją.

Chwila odpoczynku

Jan Kochanowski pisał „ Gościu, siądź pod mym liściem, a odpocznij sobie! Nie dojdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie.” Co prawda, wieszcz miał na myśli lipę, ale jak nie odnieść tych słów do wszystkich pięknie chylących się ku nam drzewom. Każde z nich to inna opowieść, inny charakter. Delikatna, acz frywolna wiśnia będzie doskonale oddawała aurę pokoju osoby czerpiącej z życia pełnymi garściami, ale także wprowadzi odpowiedni klimat do wnętrz romantyków. Drzewko Bonsai namaluje dla nas harmonię i niezmącony niczym spokój, niwelując wszelaki stres. Jeśli szukamy równowagi bliskiej naturze z całą pewnością powinniśmy wybrać drzewo Obrazy z nim związane doskonale wpasują się w każdą przestrzeń, a dzięki swojemu indywidualnemu wyrazowi pozwolą na perfekcyjne zaakcentowanie cech mieszkańców i charakteru danego pomieszczenia.

Obraz w twoim domu

Stworzone przez naturę stają się niezmiennie inspiracją, która pokazuje w bardzo wymowny sposób nasze życie. Wybraliśmy dla Państwa najpiękniejsze i najciekawsze obrazy drzew, które z pewnością trafią w najbardziej wysublimowane gusta. Złożoność i urok natury umieściliśmy na szlachetnym płótnie, a dzięki pigmentom nowej generacji uzyskaliśmy realistyczny efekt. Bogata oferta obrazów obejmuje różne rozmiary i możliwości własnych stylizacji przy pomocy obrazów złożonych z kilku elementów. Drewniana rama i zadrukowane boki pozwalają na natychmiastowe umieszczenie dzieła na ścianie, która od tego momentu stanie się najpiękniejszym miejscem w każdym wnętrzu.

Więcej

Drzewo There are no products in this category.