Obrazy z motywem gór

Po górskiej stronie życia

Sentymentalne, pełne własnych historii, niezmiennie wzbudzające podziw – to góry, miłość, której wielu oddaje swoje wolne chwile, a nawet całe swoje życie. Monumentalne, a jednocześnie tak bardzo przyjazne, przytulają do swojego serca spragnionych siły spokoju, delikatności i zdecydowania. Swoimi cudownymi pejzażami zaskakują, bo choć zawsze są w tym samym miejscu nie zmieniając swojego kształtu, otaczają się przyrodą nadającą im niepowtarzalności, której tak bardzo szukamy i do której tak tęsknimy. Obrazy z motywem gór w pełni oddają ten klimat.

Obraz Widok na Alpy - Tambako The Jaguar 852A_5L
Zobacz obrazy Widok na Alpy – Tambako The Jaguar
Obraz Morskie Oko 2029A_5H
Zobacz obrazy Morskie Oko

Górskie obrazy z naszym sercem

Skaliste i bezkresne piękno, które swoim szczytem sięga po same niebo, uchwycone na płótnie zaprasza do tajemniczych, prywatnych wycieczek po górskich przełęczach. Zimny, orzeźwiający strumyk, wydobywający się z samego serca ziemi, subtelny szum drzew i odgłosy natury wygrywające harmonijny koncert będą idealnym dopełnieniem każdego salonu, sypialni i gabinetu. Różnorodność i nieszablonowość natury samodzielnie maluje te bajeczne obrazy z motywem gór. Widoki zdają się być na wyciągnięcie ręki, ujmując niepowtarzalnością kolorów i kompozycji, z których każdy znajdzie tę jedyną, najbliższą jemu sercu. Rodzące się emocje oraz wspomnienia są duszą każdego z tych dzieł zaczynających żyć w naszych umysłach.

Obraz Chaty tatrzańskie 99A_3F
Zobacz obrazy Chaty tatrzańskie
Obraz Kwitnąca wiśnia 1207A_4AA
Zobacz obrazy Kwitnąca wiśnia
przejdź do sklepu

Wędrówka po swojej ścieżce

Chcąc zapewnić swoim myślom bezpieczne i swobodne miejsce, warto znaleźć przyczółek w naturze, wybierając stworzony przez nią obraz. Obrazy z motywem gór są symbolem ścieżki naszego życia, która niekiedy łagodna, czasem staje się prawdziwym zmaganiem, po którym czeka nas upragniony szczyt. Skąpane w porannej mgle, bądź dostojnie prezentujące się w południowym słońcu niosą w sobie przesłanie dla wędrowca życia, dla każdego z nas. Idealne wykonanie i mnogość górskich pejzaży zachwyci każdego, nawet wytrawnego konesera sztuki czerpanej z natury. Umieszczone w nowoczesnych wnętrzach będą punktem odniesienia, mówiącym o stylu mieszkańców, stając się jednocześnie swoistą odskocznią od pędu dnia codziennego, zapewniając znalezienie idealnej równowagi.

Obraz Jezioro Maligne 4679A_4Q
Zobacz obrazy Jezioro Maligne
Obraz Górska łąka 1322A_5H
Zobacz obrazy Górska łąka

W perfekcyjnym ujęciu

Bogactwo górskiego świata, jego wielowymiarowość i niepowtarzalną głębię barw przedstawiamy na najwyższej jakości płótnie, które najlepiej odzwierciedla wszystkie atuty. Odpowiednie nasycenie kolorystyczne, nie pozbawione ostrości jaką nadała sama aura mogliśmy uzyskać dzięki nowoczesnej technologii oraz wysokiej jakości pigmentom. Nasze obrazy na ścianę to wielowymiarowość, pozwalająca na stworzenie własnej kompozycji, to także możliwość wybrania jednego z wielu punktów, które staną się kluczem otwierającym skaliste drzwi. Tak, jak górski potok, tak i nasze górskie obrazy nie są zamknięte w sztywnych ramach, są za to pięknie wyeksponowane w naturalny sposób, a zadrukowane boki nie tną tego uroku, pozwalając mu rozciągać się na całe wnętrze.

Obraz Główna grań Tatr pod stopami 210A_4E
Zobacz obrazy Główna grań Tatr pod stopami
Obraz Dolina w Tatrach 1082A_7B
Zobacz obrazy Dolina w Tatrach

Zobacz też wszystkie obrazy gór w naszym sklepie.

Dodaj komentarz