Obrazy Nowego Jorku

Tam, gdzie marzenia są rzeczywistością

Miasto, które nigdy nie śpi – Nowy Jork to marzenie wielu, doskonałe pod każdym względem, od setek lat oczarowuje i przyciąga niczym magnes. Kiedy Frank Sinatra śpiewał słynne „New York New York” cały świat poznał kwintesencję miejsca, w którym wszystko może się udać. W żadnym innym zakątku na całej Ziemi nie znajdzie się takiej energii i siły, splendoru i zapachu sukcesu, radości i blichtru. Niesamowita wieczorna panorama i znane wszystkim żółte taksówki zdają się być czytelnym zaproszeniem, za którym kryje się wielokulturowość, monumentalny Manhattan i strzelistość wspaniałych wieżowców.

Obraz Panorama Manhattanu 2334A_5D
Zobacz obrazy Panorama Manhattanu
Obraz Miasto Nowy Jork 1288A_4Q
Zobacz obrazy Miasto Nowy Jork
Obraz Manhattan Taxi 1191A_1AE
Zobacz obrazy Manhattan Taxi

Spacer po Wall Street w New York

Optymizm i nieprawdopodobna wiara we własny sukces, to właśnie są te rzeczy, które chcielibyśmy posiadać zawsze i wszędzie. Beztroski spacer po słynnym Wall Street, ot tak, w środku dnia? Czemu nie! Marzenie jest na wyciągnięcie ręki, możemy je realizować w dowolnym momencie przenikając naszą wyobraźnią w widok na obrazie. New York kocha tabliczki wyznaczające drogę, dzięki czemu o wiele łatwiej obrać interesujący kierunek. Od kilku lat to miasto zdaje się królować w świecie obrazów na ścianę jakie chętnie wybieramy. Płótna posiadają to „coś”, co działa na nas jak eliksir na wszelkie smutki, szarość dnia i trudności. W każdym ujęciu to miasto jest niepowtarzalne, tak samo pozytywne i zaskakujące. Obrazy Nowego Jorku nadają styl wprowadzając nowoczesne spojrzenie i jakby przybliżają wizję sukcesu.

Obraz Manhattan nocą 2194A_6D
Zobacz obrazy Manhattan nocą
Obraz Zachód słońca nad Manhattanem 1292A_5H
Zobacz obrazy Zachód słońca nad Manhattanem
Obraz Manhattański pejzaż 1287A_4A
Zobacz obrazy Manhattański pejzaż

Taksówkowa magia

Mknąca ulicami, żółta taksówka to znak oczywisty, pojazd przypisany do Nowego Jorku, jak żaden inny. Dla widza nowojorska taxi staje się przepustką do innego wymiaru, umieszczona na ścianie zabiera w podróż każdego, kto ma na to ochotę. Budzący podziw most Washington`a zdaje się udowadniać, że można pokonać każde przeciwności i przejść przed największą przepaścią. Obrazy New York są dedykowane wszystkim ceniącym sobie oryginalność i wyjątkowość. Bycie indywidualistą jest zaszczytem wyróżniającym z tłumu szarości, a to miasto wraz z wszystkimi pejzażami zdaje się pasować perfekcyjnie do ludzi śmiało kroczących przez życie, nie bojących się wyzwań i nowych przedsięwzięć. Obrazy Nowego Jorku idealnie wypełnią wnętrza minimalistyczne nadając im konkretnego charakteru, są obowiązkowe w mieszkaniach miłośników USA, a korporacyjni managerowie czerpią z nich inspirację do działania.

Obraz New York Taxi - Prayitno 821A_7A
Zobacz obrazy New York Taxi – Prayitno
Obraz Taksówki - CJ Isherwood 787A_1L
Zobacz obrazy Taksówki – CJ Isherwood
Obraz Taxi in New York 1194A_1G
Zobacz obrazy Taxi in New York

Doskonale wycelowane przesłanie

Idea, jaką każdego dnia wysyła miasto New York, jest świetlistym promieniem odbijającym się o nasze obrazy nowoczesne. Ponadto obrazy Nowego Jorku cechuje wielowymiarowość, wysoka estetyka wykonania, zadrukowane boki i ukryta rama – wszak tej metropolii nie sposób zamknąć w jakichkolwiek klamrach. Druk na płótnie, przy użyciu najwyższej jakości pigmentów zdaje się oddawać o wiele więcej niż mogłoby się wydawać – niemal słychać szum ulic, gwar dzielnic… Realistyczne ujęcia w profesjonalnym wydaniu zaskoczą i zachwycą nie tracąc cennych wartości.

Obraz Nowojorski krajobraz 1278A_4AA
Zobacz obrazy Nowojorski krajobraz
Obraz Brooklyn Nowy Jork 1285A_3F
Zobacz obrazy Brooklyn Nowy Jork
Obraz Brooklyn Bridge - Mith17 844A_3K
Zobacz obrazy Brooklyn Bridge – Mith17

Sklep z obrazami

W naszym sklepie internetowym dostępnych jest kilka tysięcy obrazów na ścianę, zapraszamy do zapoznania się z całością oferty.

przejdź do sklepu

Zapraszamy też do przeczytania wpisu obrazy Londynu.

Dodaj komentarz