Obrazy morze

Unosząc się na obrazie morza toni

Zanurzyć się w bezkresnym lazurze, otoczyć się błogim szumem falującego morza, poczuć egzotyczne ciepło pieszczącego stopy piasku – bajka… A gdyby tak tę bajkę przenieść do swojego mieszkania, pozwolić się porwać w dowolnym momencie tej morskiej głębi, zatracić w niej myśli, utopić szalony bieg codzienności i chociaż na chwilę oderwać się od rzeczywistości. Piękne, realistyczne obrazy morze staną się tajemniczymi drzwiami do tego świata.

Obraz Koh Ngai - Darren Johnson 1008A_4AA
Zobacz obrazy Koh Ngai – Darren Johnson
Obraz Mewa w słońcu - Damian Gadal 940A_3C
Zobacz obrazy Mewa w słońcu – Damian Gadal

Symfonia morza w obrazie fal

Nostalgiczne tchnienie, wypełniające przestrzeń, potężny – wprost monumentalny szum fal, delikatne dzwonki swobodnej bryzy czy groźny świst sztormowego wiatru błądzący pomiędzy wydmami i skalistymi klifami – wszystko to będzie opowiadał wybrany obraz. Morze stanie się odskocznią, która jednocześnie zachwyci swoją realistyczną postacią. Płótno oddaje każdą emocję, która została uchwycona przez sprawne oko fotografa, pozwala, by ta chwila na nowo ożyła, opowiedziała piękną historię, zagrała najpiękniejszy koncert. Perfekcyjność ukryta jest w naturze, która sama wykreowała to, co łapie za serce, pozwala znaleźć wytchnienie. Bliskość zaserwowana na płótnie stanie się dla każdego najcudowniejszym momentem poszukiwania własnego „ja”, odnalezienia miłych wspomnień i znalezienia dobrego nastroju.

Obraz Plaża - Benson Kua 863A_4E
Zobacz obrazy Plaża – Benson Kua
Obraz Carrick-a-rede Widok na linię brzegową 158A_5G
Zobacz obrazy Carrick-a-rede Widok na linię brzegową

Idealny morski obraz perspektywa

Wydawać by się mogło, że nie można przedstawić tego samego widoku na różne sposoby. Tymczasem wielowymiarowość jaką posiadają obrazy morze, odkrywa przed każdym zupełnie inny świat. Ulubione widoki mogą zawisnąć zarówno w sypialni – tworząc zupełnie inny, wyciszający i wprost romantyczny nastrój, ale także w salonie dekorując i nadając odpowiedni ton. Morze jest chętnie przywoływanym widokiem, najczęściej łączy się z zachodzącym słońcem, albo towarzyszą mu skaliste klify, perłowe plaże czy różnorodna, egzotyczna roślinność. Kochamy je właśnie za tę różnorodność pozwalającą być jedną z jego kropli, którą możemy przenieść w dowolne miejsce.

Obraz Tropiki - Breezy421 838A_5B
Zobacz obrazy Tropiki – Breezy421
Obraz Tropiki - Scarygami 874A_7A
Zobacz obrazy Tropiki – Scarygami

Morze aż po obrazu brzegi

Kochając piękno jakie stworzyła natura, wiemy, że nie możemy jej poprawiać, a jedynie utrwalić w najbardziej realistycznej formie. Obrazy wykonane są z największą starannością, z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Uroki natury „malujemy” w wielu rozmiarach, także w formie tryptyków, które stanowią inspirację i pomysł na nieszablonowe wnętrza. Podobnie jak morze, nasze obrazy nie posiadają końca, posiadają zadrukowane boki, będące kontynuacją całości. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno znane morskie miejsca, jak i całkowicie nowe pejzaże. Płótno Canvas w połączeniu z bezwonnymi i ekologicznymi tuszami gwarantują prawdziwą rozkosz dla Państwa oczu, która zaprasza wyobraźnię do wodnej kąpieli.

Obraz Wietrzne wybrzeże 1306A_7D
Zobacz obrazy Wietrzne wybrzeże
Obraz Łodzie rybackie 129B_1B
Zobacz obrazy Łodzie rybackie

Dodaj komentarz