Obrazy miasto

Serca ukochanych miast

Za dnia tętnią życiem, nocą stają się kołyską przytulającą nas do siebie – miasta, pełne magii i hipnotycznej aury, z jednej strony tak oczywiste, z drugiej jednak nieodgadnione. Kryją w sobie wiele tajemnic ludzkich historii zapisanych w architekturze, która za każdym razem jest kompletnie inna, a tym samym intrygująca i porywająca. Są przygodą, po którą można sięgnąć, jeśli tylko ma się na to ochotę. Pod osłoną nocy prowadzą podwójne życie – są nostalgiczne i śpiące oraz rozrywkowe, pełne gorących rytmów zabawy. O każdej porze roku tak samo czarujące, w magnetyczny sposób przyciągają i malują niesamowite obrazy. Miasto ma swój charakter, który idealnie wpisuje się w nasze tęsknoty i osobowości.

Obraz Manhattan Taxi 1191A_3F
Zobacz obrazy Manhattan Taxi
Obraz Londyn Budka Telefon UK 1222A_4E
Zobacz obrazy Londyn Budka Telefon UK

Noce i dnie miasta

Miejskie pejzaże tylko pozornie mogą wydawać się szare i zwyczajne, w rzeczywistości to prawdziwe ikony porywające swoją nietuzinkowością. Zwykły most w osłonie nocy zmienia się w rozświetloną drogę prowadzącą do raju, a strzelisty wieżowiec zdaje się być windą do marzeń. Ludzkie historie zapisane w tych miejscach są ciągle aktualnymi, na nowo opowiadanymi i odbieranymi sercem tych, którzy na nie patrzą. Niezależnie od pory wyłania się nam zupełnie inny obraz miasta, który wkrada się w duszę całkowicie ją odmieniając. Sięgając po motywy pochodzące z wielkich metropolii, bądź uroczych zakątków osławionych rysem historycznym zdajemy się wsłuchiwać w ich tętno i przenosić się w te miejsca zawsze wtedy, kiedy mamy na to ochotę. Jednego dnia możemy przejść się krakowskimi sukiennicami rozbrzmiewającymi idealną akustyką naszych kroków, innego znaleźć się w Tajlandii, a nocą zajrzeć do miasta, które nigdy nie zasypia – do Nowego Jorku.

Obraz Most na Tamizie II 480A_1L
Zobacz obrazy Most na Tamizie II
Obraz Manhattański pejzaż 1287A_5G
Zobacz obrazy Manhattański pejzaż

Miasta w perfekcji obrazu

Zmienność i różnorodność trudno opisać słowami, ale można ją pokazać na milion doskonałych sposobów. Nasze obrazy miast to perfekcja, w której można odnaleźć najciekawsze szaty słynnych miejsc, które dla wielu są właśnie tymi, w których chciałoby się codziennie o poranku pić kawę. Najwyższej jakości płótno i nowoczesne pigmenty pozwoliły wiernie oddać nie tylko sam widok, ale doskonale uchwyciły rytm i muzykę przedstawianych miejsc. Różnorodne ujęcia, wiele rozmiarów i kombinacji zaspokoją najbardziej wyszukane gusta. Miasta nie dają się zamknąć w żadnych ramach, stąd nasze obrazy canvas posiadają zadrukowane boki i są gotowe do powieszenia.

Obraz Warszawa Śródmieście 1294A_1AE
Zobacz obrazy Warszawa Śródmieście
Obraz Widok z dołu na wieżę Eiffla 263A_5D
Zobacz obrazy Widok z dołu na wieżę Eiffla

W naszym sklepie jest dostępnych ponad tysiąc różnych obrazów z kategorii obrazy miasta. Zapraszam do oglądania.

Dodaj komentarz