Obrazy maki

Delikatność motyla, zdecydowanie ognia

Maki od wieków wzbudzają zachwyt, stając się jednocześnie weną dla najznamienitszych malarzy świata. Ich delikatność miesza się z ognistą barwą przywołując niezmiennie sielskie i pełne emocji wspomnienia, o których nie sposób zapomnieć. Czystość koloru, doskonałość natury i niewymuszone ludzką ręką kompozycje zdają się być obiektem pożądania, który przenosi nas w zupełnie inną rzeczywistość, pozbawioną codziennego hałasu – to oczywiście obrazy maki. Obrazy z makami to dzikość ukryta w kilku delikatnych niczym dotyk motyla płatkach.

Obraz Siała baba mak - Jenny Downing 1024A_3K
Zobacz obrazy Siała baba mak – Jenny Downing

Wspomnienie sierpniowego raju

Pachnące, kuszące a jednocześnie tak ulotne i niedostępne polne cuda to obraz sielanki, pierwszych wakacyjnych namiętności i śmiało wdzierającego się w każdy zakamarek duszy słońca. Co prawda nie można ich zatrzymać w żywej postaci kwiatu, ale przenosząc je na obrazy na płótnie zamyka się w obrazie wszystko to, co gra w naszej wakacyjnej duszy. Ekspresja czerwieni, czy ciepło żółci wkomponowana w naturalny urok łąk czy pól to perfekcja, której nie sposób poprawiać, to doskonałość wprawiająca w życie, napełniająca pozytywnymi myślami i olśniewająca całe wnętrze.

Obraz Kwiat maku - Gemma Stiles  974A_3D
Zobacz obrazy Kwiat maku – Gemma Stiles

Uroczy dotyk delikatności

Obrazy maki kryjąc w sobie takie niepodważalne piękno, stają się propozycją dla osób kochających nietuzinkowe i jednocześnie naturalne obrazy na ścianę. Maki na obrazach zdają się być dokładnie taką opowieścią, w jakiej chcemy się znaleźć. Zawieszone na ścianie salonu będą płomieniem wprowadzającym energię, uśmiech i optymizm. Ich różnorodność pozwala im prezentować się w pojedynkę, lub w formie soczystej łąki skąpanej w czerwieni lata. Ten niebywały efekt został przez nas podkreślony zwłaszcza na obrazach na płótnie, w których tłem dla tych przecudnych kwiatów jest sepia. Intensywność kolorów wprost wylewa się poza ramy stając się zaproszeniem do wspomnień. Ta delikatność a zarazem zdecydowanie, niepowtarzalność i urok staną się idealnym obrazem zarówno do domów jak i biur. Z całą pewnością będą puntem koronnym, wprawiającym w zachwyt.

Obraz Maki - Duncan 825A_4E
Zobacz obrazy Maki – Duncan

Obrazy maki w wielu odsłonach

Ile pól, tyle zapierających dech w piersiach widoków, stworzonych właśnie przez te kwiaty samodzielnie malujące najpiękniejszy polski pejzaż. Obraz maki to dzikość nadająca rytm, przeważająca nad wszystkim głębia i zdecydowanie. Stworzyliśmy dla Państwa kilkaset obrazów, które cechuje przede wszystkim perfekcja w najmniejszym detalu. Dzięki najwyższej jakości technologii wykonania, wybrane obrazy maków staną się autentyczną łąką w Państwa wnętrzach, które zaczną żyć wedle nieskrępowanej niczym sierpniowej aury. Różnorodność rozmiarów, a także oferta obrazów wieloczęściowych pozwoli stworzyć własną, radosną historię.

Obraz Makowy duet 2355A_5H
Zobacz obrazy Makowy duet

Dodaj komentarz