Obrazy Londynu

Londyński spokój spowity mgłą

Niebywale intrygujący, kuszący i tętniący życiem Londyn stał się nie tylko miejscem, w którym chcielibyśmy się znaleźć, ale także elementem dekoracji, która wspaniale wprowadzi mieszkańców w ten niecodzienny dla nas klimat. Angielska etykieta, młodzieńcza swoboda, radosny gwar w towarzystwie królowej to niebywała mieszanka, którą widać na każdym miejscu tej wyspiarskiej stolicy. Przez wielu Londyn nazywany jest siódmym niebem, które urzeka najpiękniejszymi zachodami słońca i malowniczą , poranną mgłą, w której chcemy się po prostu zatracić.

Obraz Pałac Westminsterski w Londynie 1185A_5A
Zobacz obrazy Pałac Westminsterski w Londynie
Obraz Budka i autobus 1878A_1I
Zobacz obrazy Budka i autobus

Melancholia pełna przygód

Tak jak niezwykłe jest to miasto, tak zaskakujące są jego obrazy. Londyn to architektoniczne bogactwo, z którego wyłania się lekkość ducha i pozytywne spojrzenie na świat. Wesoła, czerwona budka telefoniczna stała się niekwestionowanym symbolem, a zarazem aranżacyjnym hitem. Oczyma wyobraźni możemy rozgościć się w jej wnętrzu i uciąć sobie rozmowę całkowicie niekontrolowaną z kimkolwiek mamy ochotę. Możemy wyjść o poranku i skakać z kałuży do kałuży, chlapiąc się przy tym jak dzieci i dotrzeć pod Big Ben`a skrupulatnie odmierzającego czas i angielskim zwyczajem, o godzinie piętnastej umówić się pod jego obrazem na słynną już herbatkę z bliskimi.

Obraz Londyn Budka Telefon UK 1222A_4A
Zobacz obrazy Londyn Budka Telefon UK
Obraz Londyn 737A_7A
Zobacz obrazy Londyn
Obraz Autobusem do BIG BENa 1014A_4G
Zobacz obrazy Autobusem do BIG BENa
przejdź do sklepu

Kuszący czar londyńskiego klimatu

Zapierające dech w piersiach widoki tworzą niezapomniany obraz. Londyn zaprasza do wycieczki, podczas której każdy może stać się mieszkańcem słynnego Pałacu Westminsterskiego, bądź też wdrapać się na sam szczyt Tower Bridge. Oprawa tego miasta to idealny element aranżacji wnętrz tak minimalistycznych, jak i nowoczesnych. Dzięki swojej różnorodności pozwala na stworzenie prawdziwie stylizowanego mieszkania, w którym w mgnieniu oka przeniesiemy się w ulubione i niejednokrotnie znane nam miejsce. Bogata kolorystyka i różnorodność tematyki daje wiele możliwości dla każdego, kto kocha Londyn. Obrazy są nie tylko zaproszeniem, ale przede wszystkim wyraźnym akcentem dzięki któremu całość nabiera angielskiego, swobodnego wyrazu.

Obraz Fontanna przy Tower Bridge 336A_3K
Zobacz obrazy Fontanna przy Tower Bridge
Obraz Most na Tamizie II 480A_5G
Zobacz obrazy Most na Tamizie II
Obraz Most Tower Bridge na Tamizie 481A_1Z
Zobacz obrazy Most Tower Bridge na Tamizie
Obraz Tower Bridge 266A_3B
Zobacz obrazy Tower Bridge

Londyńskie obrazy pełne uroku

Czar, który otacza to miasto zawiera się w naszej kolekcji, która zawiera w sobie same perełki wykonane w perfekcyjny sposób. Doskonałe barwy oddają nie tylko sam wizerunek przedstawianego elementu, ale zawierają w sobie tętno Londynu. Po królewsku umieściliśmy najbardziej urokliwe miejsca stolicy Anglii na profesjonalnym płótnie, drukując nowoczesnymi pigmentami. Zadrukowane ramy zdają się być niczym uchylone drzwi do świata, w którym wszystko wydaje się barwniejsze i łatwiejsze. Sięgając po londyńskie obrazy , tworzymy nowe wnętrza, w których pośpiech zostaje zastąpiony spokojem.

Sklep z obrazami

W ofercie naszego sklepu z obrazami na płótnie dostępnych jest wiele tysięcy obrazów ściennych. Wszystkie podzielone na kategorie tematyczne, m.in.: obrazy z kwiatami, obrazy nowoczesne miasta i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty.

Zapraszamy też do przeczytania wpisu obrazy Warszawy.

Dodaj komentarz