Abstrakcje

Obrazy abstrakcje - nowoczesne obrazy na płótnie

Wolność myśli i wyobrażeń

Szukając w sobie bezkresnej wolności, która uniosłaby nas ponad wszystkimi sprawami, jakie zajmują naszą przestrzeń niejednokrotnie, w wyobrażeniach, szybujemy ku niej w całkiem irracjonalny sposób. Jednak w tym szaleństwie podróży na chmurach, w ko...

Obrazy abstrakcje - nowoczesne obrazy na płótnie

Wolność myśli i wyobrażeń

Szukając w sobie bezkresnej wolności, która uniosłaby nas ponad wszystkimi sprawami, jakie zajmują naszą przestrzeń niejednokrotnie, w wyobrażeniach, szybujemy ku niej w całkiem irracjonalny sposób. Jednak w tym szaleństwie podróży na chmurach, w kolorowych bańkach, wyłaniania się z wirujących cyfr nieskrępowany niczym świat, w którym nie istnieje pojecie ograniczeń, czasu lub problemów dnia codziennego. Abstrakcja staje się odskocznią, po którą warto sięgnąć i znaleźć dla niej zaszczytne miejsce tak w domu jak i w biurze.

Obrazy abstrakcją naszych marzeń

Od wieków pojęcie abstrakcji miało odniesienie w malarstwie. Zawsze były takie obrazy, których nie sposób było zakwalifikować do tego, co rzeczywiste, a pomimo to cieszyły się niezmienną popularnością. Słynne obrazy abstrakcyjne doczekały się wielu reprodukcji, a na ich kanwie tworzono nowe, uwalniając jednocześnie marzenia, które pod zręczną ręką malarza stawały się samo istniejącym światem, zapraszającym i otwierającym swoje podwoje dla każdego, kto ma ochotę na swobodę własnych wyobrażeń. Dodatkowo, wykonane na płótnie stanowią po dziś dzień niekwestionowaną i nieszablonową, a wręcz awangardową ozdobę zarówno mieszkań jak i biur. Niewątpliwie wszelkie obrazy abstrakcje są niczym pieczęć, która naznacza miejsce, sprawiając, że jest ono rozpoznawalne i nietuzinkowe. Bogactwo, jakim wyróżnia się ta grupa obrazów jest ukryte w niezliczonej ilości wizji zawartych na płótnie. Romantycy uniosą swoje myśli na barwnych i miękkich kształtach, a pragmatycy wybiorą geometrię i kreski.

Abstrakcja niejedno ma imię

Szaleństwo barw, różnorodność kształtów, których nie można opisać słowami, a przede wszystkim nieodgadniona przestrzeń, która dla każdego może oznaczać zupełnie coś odmiennego to alkowa dla duszy, serca i myśli, które w rzeczywistości najczęściej są uwięzione etykietą i konwenansami. Każdy z nas ma w sobie szalony obraz abstrakcja jest natomiast przeniesieniem go na płótno. Te obrazy idealnie spełnią swoje zadanie w domach minimalistycznych oraz nowoczesnych, natomiast w biurach mogą stać się głównym miejscem skupienia uwagi. Fantastycznie ożywiają wszelkiego rodzaju pomieszczenia, ale przede wszystkim otwierają niezliczoną ilość możliwości aranżacji wnętrz. Wielowymiarowość oraz możliwość połączenia kilku obrazów w jedno pozwala na stworzenie własnej kompozycji. Dotknięcie czyjeś wyobraźni jest praktycznie niemożliwe, ale stworzenie dla swojej idealnego miejsca jest tak proste!

Swoboda spod igły

Czy Picasso oddając się swojej pasji zastanawiał się nad precyzją? Z całą pewnością nie, a jednak jego fantazja okazuje się być sama w sobie idealną. Idąc śladami mistrza nie zmieniamy tego co najlepsze, ale sięgając po najwyższej jakości technologię proponujemy obrazy abstrakcja, o której można powiedzieć, że wyszła prosto spod „pędzla” najznamienitszych malarzy. Tematyka umożliwi odszukanie tej przestrzeni, w której każdy chciałby zatopić się w przyjemnej lewitacji.

Więcej

Abstrakcje Jest 8069 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 8069 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 8069 elementów